Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Nochowo - Oferty sprzedaży nieruchomości
6 ogłoszeń
Od najnowszych
6 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z garażem, ul. Śremska
Nochowo,wielkopolskie
799 000 zł231,60 m² 3 449,91 zł/m²
Dom z garażem, ul. Ogrodowa
Nochowo,wielkopolskie
999 000 zł260,51 m² 3 834,79 zł/m²
Lista ogłoszeń
Dom wolnostojący, ul. Akacjowa
Nochowo,wielkopolskie
735 000 zł198 m² 3 712,12 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna
Nochowo,wielkopolskie
399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
397 000 zł74,50 m² 5 328,86 zł/m²
Pasuje w 98%
Nochowo +4 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Nochowo
Nochowo,wielkopolskie
354 900 zł80 m² 4 436,25 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Majowa
Nochowo,wielkopolskie
240 000 zł1 550 m² 154,84 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna
Nochowo,wielkopolskie
1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa
Nochowo,wielkopolskie
199 000 zł68 m² 2 909,36 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa
Nochowo,wielkopolskie
220 000 zł68 m² 3 216,37 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Nochowo
Włącz powiadomienia